Bize Yardımcı Olmak İster Misiniz?

Biz sizler için bu çeviri işlerini yaparken hiç bir düzenli maddi kazancımız olmadan yapmaktayız. Bu yüzden sizlerden gelecek her türlü maddi destekler ile çalışmalarımıza devam edebilir ve sitemizin açık kalıp çeviri işlerine devam etmesini sağlayabilirsiniz.

Bize bağışta bulunmak için aşağıda belirtiğim banka hesabımıza para yatırarak bizlere yardımcı olabilirsiniz. Alternatif bağış yöntemleri de aşağıda sırasıyla yazmaktadır. Sosyal medya hesaplarımız üzerinden bizimle iletişim kurarsanız sizlere detaylı bilgi vererek yardımcı olabiliriz. Şimdiden yapacağınız bütün yardımlar için çok teşekkür ederiz

Önemli Not: Bağış yapmadan önce Facebook sayfamızdan veya 05522310628 nolu telefon numarasını kullanarak whatapp üzerinden ulaşabilirsiniz. Eğer ihtiyaç duyarsanız arayarak da bilgi alabilirsiniz.

1)Banka hesabına havale/eft/kartsız para yatırma yöntemi 

Bağış Yapabileceğiniz Hesap Bilgisi

Bedirhan Yücel

Ziraat Bankası Şube: Trabzon Şubesi

Hesap Numarası: 243-78828292-5001

IBAN Numarası: TR 3100 0100 0243 7882 8292 5001

2) İninal Kart, Kredi Kartı veya Banka Kartı ile Destekte Bulunma

Bu araçlar ile destekte bulunmak isteyenler öncelikle bizimle Facebook veya Whatsapp üzerinden iletişim kurmaları gerekmektedir. Sonrasında sizlere vereceğimiz uzantı ile kolaylıkla destekte bulunabilirsiniz.

Not: Bu işlemlerden herhangi birisini yapmadan önce bir hata oluşmaması için bizimle iletişim kurmanızı şiddetle tavsiye ederiz.